بیمارستان شهریار

6 خرداد 1396

شرکت بازرگانی بین‌المللی تامین اجتماعی با تجهیز و راه‌اندازی درمانگاه تخصصی تأمین اجتماعی شهریار سلماس که در اوایل اردیبهشت ماه افتتاح گردید، گام موثری در جهت آبادانی و ارتقای سطح خدمات و تجهیزات پزشکی و بهداشت آذربایجان غربی برداشته که بهره برداری از آن یک تحول اساسی در ارائه خدمت درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی سلماس می‌باشد.

این شرکت با داشتن سابقه‌ای درخشان در حوزه‌های مختلف نظام سلامت اعم از مشاوره، طراحی، تجهیز، راه‌اندازی، بهینه‌سازی و توسعه مراکز درمانی متعلق به سازمان تأمین اجتماعی و سایر ارگان‌های دولتی و مراکز خصوصی مشغول به فعالیت می‌باشد.

شهرستان سلماس یکی از شهرهای شمال استان آذربایجان غربی است و بیش از ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد که ایجاد امکانات مورد نیاز بهداشتی و درمانی در این شهرستان با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه و جمعیت آن برای جلوگیری و کاهش مراجعه بیماران به سایر شهرستان‌ها ضروری بوده و از خواسته‌های مردمی است. این درمانگاه پیش از این به صورت درمانگاه عمومی فعالیت داشته که با احداث پروژه جدید به درمانگاه تخصصی ارتقاء یافته است و با زیربنای ۳۱۱۵ متر مربع شامل داروخانه، اورژانس (اتاق ،CPR  اتاق جراحی سرپایی و …)، آزمایشگاه، درمانگاه، اتاق‌های بستری، معاینه، گچ‌گیری و بخش اداری می‌باشد که در سال ۱۳۹۴ به شرکت بازرگانی بین‌المللی تأمین اجتماعی ابلاغ و پس از تجهیز و بروزرسانی در ۱۱ اردیبهشت ۹۶ به بهره‌برداری رسید.

مدیریت محترم درمان استان آذربایجان غربی، با ارسال لوح تقدیر، پیرو برگزرای مراسم افتتاح مرکز در روز کارگر و تجهیز به موقع آن توسط شرکت بازرگانی بین‌المللی تأمین اجتماعی، از پرسنل و کارشناسان این مرکز به جهت وضعیت مطلوب بلحاظ کیفیت محصولات، زمان تجهیز بموقع و تعامل عالی با پرسنل مرکز درمانی قدردانی نمودند.

پروژه های بیشتر