لیست واحد ها

در تمامی دوره ها انسانها برای تامین نیازهای خود دست به مبادلات کالا میزدند و این رفع نیاز با گذشت زمان و تغییراتی همچون افزایش جمعیت، پیشرفت علم و تکنولوژی و بالا رفتن تنوع و میزان نیازها بسیار متفاوت تر از گذشته شده است و بعد وسیعی از فعالیت های انسانی را تحت الشعاع قرارداده است. این امر حاکی از آن است که بازرگانی پیشینه ای دیرین و الزامی در زندگی جوامع دارد و امروزه با گسترش این امر سازمان ها و شرکت های بازرگانی نقشی برجسته در جوامع در راستای رفع نیازهای موجود ایفا میکنند.

شرکت بازرگانی تامین اجتماعی با حضور پر رنگ و فعال در زنجیره تامین داخلی و خارجی، شناخت بازارهای داخلی و جهانی، امکان تعامل بهتر و ثبت قراردادهای ملی و بین المللی با تامین کنندگان، آشنایی ، تسلط و خبرگی اعضای زنجیره به محیط داخلی و خارجی، توانمندی در رویارویی و حل مشکلات ناشی از تحریم ها، بهره بردن از مزایای رقابتی بدلیل دسترسی به منابع ارزانتر و تامین کنندگان بیشتر در سطح جهانی یکی از بازوان اصلی واردات در کشور محسوب می شود.

واحد صادرات شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی با بهره گیری از نیروهای مجرب و متخصص و به پشتوانه هلدینگهای تابعه سازمان تامین اجتماعی (هلدینگ سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین ، سرمایه گذاری دارویی تامین، سرمایه گذاری سیمان تامین، سرمایه گذاری صدر تامین، سرمایه گذاری صبا تامین و...) که همگی دارای انواع استانداردهای ملی و بین المللی می باشند و همچنین با بکارگیری سیاستها و استراتژیهای هدفمند، موفق به گسترش حضور خود در بازارهای جهانی شده است.

دنیای امروزه، بسیار متکی به تکنولوژی می‌باشد و پیشرفت آن به پیشرفت در زمینه‌های مختلف به ویژه زمینه پزشکی، کمک بسیار زیادی می‌کند. امروزه تجهیزات پزشکی به یکی از اجزاء لاینفک بیمارستان‌های مدرن تبدیل شده‌ اند و یک سوم تا نیمی‌از کل هزینه‌های پروژه ای بیمارستان‌ها را به خود اختصاص داده اند. از این رو واحد تجهیز مراکز درمانی شرکت بازرگانی بین‌المللی تامین اجتماعی با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و مجرب و با نزدیک به نیم قرن تجربه در زمینه خرید، تجهیز، جانمایی...

تامین و نصب تجهیزات و ملزومات هتلینگ غیر درمانی و رفاهی است. این واحد در زمینه تجهیز هتل‌ها، مراکز اقامتی، مراکز غیر درمانی و درمانی، مراکز بیمه ای ، مراکز رفاهی ،مراکز ورزشی ، خوابگاه‌ها و آسایشگاه‌ها وغیره تامین کلیه تجهیزات مربوطه مانند کالای خواب، پوشش کف، ظروف، مواد شوینده، مبلمان و ملزومات بهداشتی وملزومات و تجهیزات ورزشی (باشگاه ها، ورزشگاه ها، استخرها و ...) کلیه تجهیزات مورد استفاده در این حوزه فعالیت می‌کند.

پروژه ها