درمانگاه چمستان

خرداد 6, 1396

مراسم افتتاح درمانگاه تأمین اجتماعی چمستان با حضور مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی در مراسم روز جهانی کارگر برگزار شد. آقای نوربخش در این مراسم اعلام داشت: این درمانگاه در زمینی به مساحت ٤٤٠٠متر مربع وزیر بنای ٢٤٠٠متر مربع توسط شرکت بازرگانی بین‌المللی تأمین اجتماعی به بهره‌برداری رسید. تجهیز آن در اردیبهشت ۹۶ به اتمام رسید که شامل بخش‌های داروخانه (انبار دارویی، اتاق دکتر داروساز) اورژانس (۴ تخت تحت نظر، اتاق CPR، پانسمان و تزریق، اتاق پزشک کشیک) درمانگاهی (اتاق معاینه پزشکان، اتاق مامایی) آزمایشگاه (انگل‌شناسی، نمونه‌گیری زنان و مردان، اتاق مسئول، آزمایشگاه) بخش اداری و دندان‌پزشکی می‌باشد.

ثمره خدمات سازمان تأمین اجتماعی، رفع نیازهای معیشتی ودرمانی بیمه شدگان است که برای ارتقاء آنها از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهد شد در این راستا شرکت بازرگانی با داشتن سابقه‌ای درخشان در امر تجهیز مراکز درمانی با پیشرفته ترین دستگاه‌ها و بروزترین امکانات پزشکی، غیر پزشکی، هتلینگ و چهارگانه در امر ارتقای سطح خدمات درمانی سازمان تأمین اجتماعی سهم بسزایی را ایفا می‌کند.

چمستان میان شهرستان های نور وآمل و دارای٦٠ هزار نفر جمعیت است و با وجود قابلیت توریسم وکشاورزی مناسب؛ فاقد مرکز درمانی است. سازمان تأمین اجتماعی وظیفه ارتقای خدمات درمانی در این استان را بر عهده دارد. از اینرو شرکت بازرگانی با داشتن کادری مجرب  و کارشناسانی خبره، تجهیز و راه‌اندازی این مرکز درمانی را از صفر تا صد به عهده داشت.

مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران با بیان اینکه برگی دیگر از افتخارات دولت تدبیر و امید در حوزه بهداشت و درمان در استان به بهره برداری رسید، گفت: ساخت این درمانگاه از سال ۹۳ شروع شد و ۷۵۵میلیارد ریال برای این مرکز درمانی هزینه شده است.

دکتر خورشیدی خدمات این درمانگاه را شامل ویزیت پزشکان عمومی ،اورژانس، مامائی، آزمایشگاه، داروخانه، تزریقات و پانسمان عنوان کرد.

مدیریت درمان استان مازندران با اهدای لوح تقدیر، از تلاش و مساعدت شرکت بازرگانی درامر تجهیز و بهره‌برداری از این پروژه تقدیر و تشکر نمودند.

اخبار بیشتر